Já & Můj život

My idols | Make-up

1. února 2013 v 6:00 | Mishelle*
Je tu druhý díl inspirativního článku. Konkrétně se zmiňuji o lidech, kteří inspirují mě. V minulém článku jsem vám představila můj "Fashion idol", kterým je Serena van der Woodsen (herečka Blake Livaly) z Gossip Girl. Článek je k nahlédnutí zde. Dneska vám ukážu, kdo je mým idolem v líčení. Je to také seriálová postava - Spencer Hastings (herečka Troian Bellisario)


Spencer se líčí velice nenápadně a minimalisticky. Lehký make-up, béžové oční stíny, nenápadná dolní linka a řasenka. Vše dolaďuje přirozenou světlou tvářenkou a leskem na rty. Pokud jste viděly poslední díl Pretty Little Liars (03x17) víte, že má teď Spence těžké období kvůli rozchodu s Tobym a proto vypadá jako chodící mrtvola. Ale to se časem (snad?) zlepší.

Na této fotografii je vše krásně vidět..Na YouTube je spoustu tutorialů, jak ykouzlit vzhled všech dívek z PLL. My se ovšem teď bavíme o Spencer. Hledala jsem nějaké pěkné video, a jednoznačně zvítězilo toto. Nejen, že je v něm krásně vidět líčení, ale je v něm i hair tutorial (vlasy) a pár outfitů! Doporučuji shlédnout i ostatní videa (Hanna, Aria, Emily a Alison).Kdo je vaším make-up idolem?


My fashion idols | Fashion

28. ledna 2013 v 6:00 | Mishelle*
Každá holka má někoho, ke komu se chodí inspirovat ohledně módy a líčení. Ve dvou článcích vás postupně seznámím s mými idoly. Jsou to velice známé herečky. V obou případech je to ovšem jejich seriálová role, která mě inspiruje. V módě se chodím inspirovat do seriálu Gossip Girl (Super Drbna), kde je mým idolem Serena van der Woodsen, kterou ztvárňuje Blake Lively.
Gossip Girl Style and Fashion - Petit Bateau Striped T-shirt :...
Oblékat se jako Serena není zas nic tak uplně těžkého. Podívejte se na obrázek. Myslím, že každý má doma džíny, pásek a pruhované tričko. Kabát už je pouze detail dle ročního období.

Blake Lively Outfits

Ten deštník je úžasný <3
Chace/Blake Behind The Scenes <333 - Serena and Nate Photo (6836818) -...

Na tomto outfitu mě nezaujaly ani tolik šaty, jako Serenin náramek a hlavně účes.


My Most Wanted Photo Gallery - Blake Lively Filming Gossip Girl

Blake Lively Photo Gallery - NYPOST.com


Kdo je vaše módní ikona?

My Christmas gifts

14. ledna 2013 v 6:00 | Mishelle*

Omlouvám se za rozmazanou fotografii. Ve foťáku to nebylo vidět.


Letos jenom 3 knížky. Normálně je jich tak pět. :D L.A. Candy jsem moc chtěla, protože jsem na něj četla spoustu chvály. Roztomilé malé lhářky byly nutností, jelikož předchozí díly mám všechny. Hra lží bylo překvapení. Jsem si jistá, že bude skvělá. Miluju Saru Shepard.


Ta černá krabička je veliká kosmetická sada. Obsahuje spoustu stínů, pudrů, rtěnek a tvářenek. Bohužel se mi při focení nepodařilo ji otevřít. Až se mi to podaří, bude možná článek. Dále tam leží Driclor, který jsem chtěla na léto.


Vanilková sada od Balea, obsahovala krém na ruce a tělový krém. Nic jsem zatím neotevřela. Nejdřív musím spotřebovat to, co mám otevřené. Laky na nehty Z Avonu (Color Trend) jsem zkoušela pouze ve stříbrném provedení. Teď mě napadlo, že někdy zkusím všechny tři dohromady. Mmmm... Řasenka od Rimmelu mě velice zklamala. Její kartáček mi vůbec nevyhovuje a svým prapodivným tvarem mi řasy ošklivě slepuje. Pleťová voda proti akné je jistota.


Rámečky z Ikea jsem až tolik nepotřebovala, ale budou se určitě hodit. Největším překvapením Vánoc pro mě byl nový telefon. Vůbec nic takového jsem nečekala, protože jsem si o něj nepsala a můj Samsung S5230 Star ještě držel u sebe. V rámci možností.. Je to HTC Desire C. Je dokonalý <3 Má trošku pomatené menu, ale na to už jsem si zvykla. Když nemám co dělat, zapnu Wi-Fi a pořád stahuji nové a nové aplikace. Ovšem nejlepší je Pou. Můj miláček. O přestávce celá třída vytáhneme mobily a paříme Poua :DD

Before I die ...

26. listopadu 2012 v 6:00 | Mishelle*
Toto je velice známá věc. Prostě si sestavíte seznam, co chcete jednou zažít, vidět nebo si něco splnit. Někteří si to sepíšou a ozdobí pouze na papíře, někdo to má na internetu. Já si na internetu našla obrázky, které jsem si vytiskla a vložila do obálky. Nejlepší zdrojem je asi WeHeartIt.com, kde do vyhledávače zadáte heslo "Before I die" a dáte vyhledat. Vyletí na vás spousta (přes 800) stran s fotkami. Takže si udělejte čaj, vezměte si sušenky a koukejte! :)

Můj kompletní seznam naleznete zde - FOLLOWNĚTE MĚ!


Tumblr_mdvw4qfrp71rl9b3xo1_500_large
Červen 2013

Bez čeho se neobejdu?

19. listopadu 2012 v 6:00 | Mishelle*
V tomto článku vám ukážu 7 věcí, které nezbytně patří a budou patřit do mého života. Bez nich bych bylaprostě nahraná. Budou to pouze "neživé" předměty, jelikož rodinu, přátele, zdraví atd. považuji za samozřejmost. Baz nich bych se opravdu neobešla..

Telefon - Hovory, SMSky, internet.. Prostě nezbytnost. Když čekám na tramvaj, autobus pustim si hudbu. Pokud tedy zrovna nezapomenu doma sluchátka :D Facebook a Twitter v mobilu také nejsou k zahození. Občas mi sice trochu zlobí kalibrace, ale to je taky částečně opotřebením. Tento telefon budu mít v lednu již druhým rokem a pořád drží v celku. Chtěla bych nový, ale dle mého názoru se vyrábí čím dál tím větší a ošklivější telefony..
Diář - Naprosto nepostradatelný. Všechny písemky, zkoušení, výlety, schůzky, akce.. Všechno má můj diář v sobě. Nosím ho vždy s sebou a díky tomu je celý ošoupaný a místy má i trošku potrthané stránky. Kdykoli mě mě něco napadne a nechci to zapomenout napíšu si to do diáře a nápad později s radostí uplatním. Nejčastěji jsou to články a DIY.

Wishlist (Fashion) | Autumn 2012

19. září 2012 v 6:00 | Mishelle*
Přináším vám můj seznam přání pro podzim 2012. Jelikož tento článek dlouho zapadal prachem v rozepsaných, něco už jsem si pořídila. Najdete připsáno pod obrázkem.


Seriál mého mládí♥

26. května 2012 v 6:00 | Mishelle*
Neznám nikoho, kdo by se jako malý nedíval na FoxKids (později Jetix, nyní Disney Chanel). Já jsem ten kanál uplně žrala. Dívala jsem se pořád, jen co to šlo. Každé ráno, než jsem šla do školy. Když jsem přišla ze školy domů, udělala jsem si úkoly tak jsem si hned zapla Jetix a koukala na seriály. Všechny jsem znala skoro nazpaměť. Měla jsem ráda skoro všechny - Život s Louim, Co je, Andy? , Třída číslo 402, A.T.O.M. , Galactik footbal (:D), Princezna Sissi, Oggy a šváby, Král šamanů, Závody Nascar, Robobrouk (Libovkáá) ale hlavně Totally Spies - Špionky. Ten seriál jsem milovala. Nedávno jsem si na něj vzpomněla a začala na google pátrat, po všech epizodách online. Po dloooouhé době jsem našla! Takže se vracím do vých mladých let a dívám se na TS :D Nejlepší je první a pátá série :)) Určitě doporučuji :)))

Miláček :*

24. května 2012 v 19:22 | Mishelle*
Miluju ho ! :) Už jsou mu skoro dva roky a stále je fit ! V noci dělá bordel, že se s ním v jedné místnosti nedá spát :D :) ♥P.s. Omluvte ty dva bílé fleky. Jsou to "mříže" klece. Kdybych klec otevřela, přestal by pít :D

MeMe komix | Záchod

15. května 2012 v 6:00 | Mishelle*
Jak víte, miluju MeMe komixy :D Každý den si ve škole čmárám poznámky a témata, jaké MeMe by se dalo udělat :D Našla jsem jich pár, ale pořádně jsem využila jen jednu :D Tak se pokochejte :D


Trololol.cz

6. dubna 2012 v 0:01 | Mishelle*
Pravidelní čtenáři mého blogu (a kamarádky) ví, že miluji MeMe komixy. Mám jich stažených v počítači i telefonu spoustu :D A speciálně pro vás jsem našla stránku, kde je jich celá sbírka.A jestli vás nebaví cizí komixy a máte fůru vlastních nápadů mám pro vás stránku, kde si můžete vytvořit vlastní komix ! :) 
 

Reklama__________________

Mishelle13 | © Copyright 2011-2012