Deník

I'm sick ..

12. února 2013 v 7:40 | Mishelle*
Jsem nemocná. Já i mamka. Včera jsem přišla ze školy naobědvaná a od té doby mě bolelo břicho. ZA celé odpoledne jsem nic nesnědla a večer jsem tedy už zvracela. Dvakrát. Potom to přišlo i na mamku, ale ta k tomu ještě dostala šílený průjem, takže když jí bylo už opravdu strašně zle v půlnoci se volala sanitka. Teď je v nemocnici na infekčním oddělení a doktor řekl, že takovou infekci ještě neviděla. Když to sečtu tak jsem v noci zvracela celkem čtyřikrát. Neudržím v sobě ani pár loků čaje, takže dneska nejdu do školy. Odpadla nám první hodiny, takže jsem měla jet s kamarádkou odevzdat přihlášku na střední školu. To taky padá. Mám štěstí, že moc nezameškám. Normálně máme dnes mít odpoledku, ale odpadla nám první, pátá, sedmá a osmá hodina. Takže se učíme celkem jenom tři hodiny :D Co si víc přát..


Jinak blog už mě přestává bavit a proto jsem si zalložila blogspot. Adresu zde nebudu zveřejňovat, ale kdybyste chtěli, napište mi e-mail a já vám adresu ráda pošlu. Můj mail najdete v menu.

116020841120d641dcl_large

GG

29. ledna 2013 v 6:00 | Mishelle*

Jpgjpg_50474d159606ee1830000005_large

Ach.. Mám pocit, že poslední dobou nedělám nic jiného než sleduju Gossip Girl. Včera byl "slet učitelů" jak tomu u nás říkáme (Pedagogická rada) a známky jsou uzavřeny. Vysvědčení už se prý tiskne. Bezva. Nakonec budu mít 3 z matiky a šest dvojek. Počítala jsem pouze se čtyřmi. Celkový průměr ovšem bude 1.4, takže OK :)) Včera jsem si byla vyzvednout občanku :DDDDDDDDD No comment :D To snad ani nejsem já .. :D No..však to nikde ukazovat nebudu. Dále jsem byla na ortodoncii. Zuby jsou srovnané, ale jeden mi pořád chybí, takže prý dokud nevyroste, nebo se nepohne mi nic nesundají. :PP Dále jsem si byla vyzvednout PIN kód k mé milované kreditní kartě :3 :D Cestou na poštu jsem se šla objednat na nastřelení druhé dírky do ucha. Kosmetička řekla, že může hned, takže nebylo na co čekat :DD

Tumblr_mh7nldjdt11s37eszo1_500_large

Něco k minulému článku :D Serena je prostě nádherná. Takový šatník snad mít nikdy nebudu, ale chtít ho můžu, že :D Málem bych zapomněla! Včera jsem také navštívila poštu. Fronta až někam do prdele (pardon, že to tak řeknu, ale naše pošta je opravdu tragická). Vyčekala jsem tu nehoráznou frontu a tričko nakonec dostala. Až bude příležitost, bude foto :) Dnešek budu klasicky trávit u Gossip Girl, takže nic nečekejte. Jen tento post. Ale mám překvapení ! Nahrála jsem na YT video (nehledejte ho, je neveřejné ;D). Mám ovšem takový problém. Když kliknu na ten odkaz, video se otevře a YT napíše, že je momentálně nedostupné. Musím s tím něco udělat :P Mám dokonce i natočené další! Takže pokud se mi to podaří nějak "zprovoznit" můžete se těšit na video :))


Jaké budete mít vysvědčení ? :)

Pololetí

21. ledna 2013 v 19:41 | Mishelle*
Už je to skoro tady! Pololetí, uzavření známek, přihlášky na SŠ.. Už mi zbývají napsat pouze dva testy! Z matematiky (bereme nějaké pitomé grafy, což umím, takže doufám že to bude 1, max. 2) a fyziky (opakování za celé pololetí). V pátek se v naší škole konají prezidentské volby, takže bude nějaká "akce". Pro 9.A školní akce znamená jít s třídním učitelem na "Ípák" do McDonald's a KFC :D

Ve třídě nám vztahy trochu pokolhávají. Nesnášíme se skoro všichni a zase jsme se rozdělili na "party" jako na prvním stupni. Objednali jsme si úžasná absolventská trička a jedna partička se rozhodla že je nechce, protože jsou hnusný. Asi si mysleli, že změníme potisk. Spletli se :D Normálně na tvrdo jsme je vyškrtli ze seznamu. Takže místo 18+1 objednáváme 12+1 (12 žáků + 1 učitel). Budou dokonalá. Černá, se žlutými nápisy... Až přijdou, bude foto :)

Minulou středu se v naší škole konal turnaj v mini-házené. Naši kluci skončili po kruté bitvě druzí. Porazila je sportovní škola o jeden jediný gól.. My (holky) jsme skončily čtvrté. Bylo to ale boží dopoledne/odpoledne. A ještě k tomu jsem měla milinký trapas. :D Omylem jsem vlezla do šatny, kde se převlékal hlavní rozhodčí. Bylo mu asi 60 a já ho viděla ve spoďárech :DD Pak mi pískal přešlap i za milimetr... Když jsme pak fandili v posledním zápase klukům, byl pohled pro bohy dívat se na vysportovaná těla kluků ze sportovky.. Awww <3

Objednala jsem si nové tričko! Se super motivem :D Až přijde, bude foto :))

Tumblr_mg072ztsku1rjykv9o1_400_large_large

No time, no post

12. ledna 2013 v 15:38 | Mishelle*
Já vím. Poslední cca. měsíc na blog kašlu. Už mi píšete i komentáře, e-maily a otázky na ask. Prosím! Přestaňte mě s tím bombardovat. Vím, že sem nic moc nepřidávám, ale píšu to skoro ke každému článku. Prostě nemám čas. Jak víte, jsem v devítce a pololetní vysvědčení mi klepe na dveře. Musím ještě pár předmětů vytáhnout. Konkrétně pracuji na matematice, angličtině, dějepisu. Chemii už mám hotovou :-)

Přihlášky bobu mít (jako každý :-D) dvě. Jednu už mám vyplněnout. Hlásím se na obchodní akademii s výukou vybraných předmětů v anglickém jazyce. Konkrétně tedy je to jedna hodina ekonomie týdně v AJ. Druhou stále ještě nevím. Proběhnu ještě pár DOD a pak uvidím. Ale rozhoduji se zatím mezi cestovním ruchem a interiérovou tvorbou.

Ohledně videí. Psala jsem, že jsem smazala videa z YouTube. Svět je malý a ani já se v něm neschovám. Prostě moji spolužáci ten kanál našli. Neváhala jsem a stáhla poslední 3 videa a zbytek smazala. Kanál jsem přesunula na Vimeo.com Někteří z vás už mě tam hledala, ale nenašli. Je to proto, že se tam jmenuji Mish Elle. Konkrétní odkaz je --> http://vimeo.com/user15688477

Mám přichystaný člnek s mými vánočními dárky :-) Vše je nafocené. Už zbývá jen přenos do počítače. I v rozepsaných něco mám, ale to pořád není nafocené a mně se nechce nic dělat. Přijdu ze školy a pak se šprtám, šprtám a šprtám.

Za spolupráci s e-shopem parfums.cz jsem dostala kupón v hodnotě 600,- Kč, takže během příštího týdne si budu něco objednávat. Měla jsem vyhlídnutou vůni od Beyoncé - Haet Rush, ale k Vánocům jsem dostala Playboy - Play it sexy a znovu jsem jí propadla. Nemáte nějaký tip ? :-)

Včera se konal pohřeb mého dědečka, takže jsem u babičky a nálada je na bodu mrazu. Myslela jsem, že to v pohodě zvládnu, ale všechno bylo uplně jinak. 10 minut před obřadem byl vystavený, aby se s ním nejbližší rodina mohla rozloučit. Nejdřív jsem nechtěla, ale nakonec jsem tam se sestřenicí šla. Vůbec to nebyl on.. Při obřadu jsem brečela jak želva.. No prostě už to nikdy nechci zažít. Byla tam i má prababička - dědova maminka. Je jí 91 leta já si nedokážu představit, že jednou v budoucnosti půjdu na pohřeb svého dítěte. Doufám, že se toho nedožiju..

Máte instagram? :-) Follown+te mě! --> themichelleko

Bráška <3

27. prosince 2012 v 9:08 | Mishelle*
Čekala jsem na ně 8,5 měsíce a teď už je konečně tady. Narodil se brzy ráno 27.12. Bráška

Jedeme se za nim do porodnice podívat až odpoledne, takže fotka bude později.

Jinak u taťky jsem dostala pár dárečků. Z toho nejlepšího právě píšu. Dostala jsem nový telefon (i když jsem si o něj nepsala).

Je to HTC Desire C a já ho naprosto zbožňuju. Ale o tom více v jiném článku.

New in - Rossmann -50%

19. prosince 2012 v 6:00 | Mishelle*
Včera jsem zjistila, že se u nás v ulici ruší prodejna Rossmann. Když jsem šla ze školy, divila jsem se, proč je před vchodem fronta až za roh. Zahlédla jsem plakát - Sleva 50% na vše. Ani minutu jsem neváhala a stoupla jsem si do té dlouhatánské fronty. Venku bylo cca. 5° nad nulou a já 30 minut čekala, nežj sem se probojovala dovnitř. Původně jsem tam šla jenom pro make-up (Skin Match - Astor). Nakonec jsem vyšla ještě s pudrem ze stejné sady, maskou na vlasy, barvou na vlasy, tělovým olejem a podkladovou bází pod stíny od Essence... :D

Celkový nákup má hodnotu 654.50 Po odečtení slevy jsem tedy zaplatila 327,-Kč :D Zítra už tam asi nebude nic.. :DD

Seriálový maniak

17. prosince 2012 v 17:57 | Mishelle*
Uff.. :D Dneska jsem dokoukala všechny doposud vydané díly Glee.. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. V kalendáři jsem si datud 24.1.2013 označila červeně. :D Strašně se těším jak to dopadne s Rachel a Brodym. Nemůžu se dočkat nových hlášek Sue Silvester :D Ona je prostě idol. A jak to rozbalila na maturáku :'DDD Teď jsem docela pozadu s TVD ( --> The vampire Diaries).. Jsem teprv u 4x4 ! :D Dále čekám 8.1. Pretty Little Liars.. Pff.. :D Nabitý program :D


Jinak dneska jsem se calý den válela doma, četla ELLE a učila se chemii.. Ve čtvrtek píšu test a nesmim ho zkazit. Což znamená mít jedničku nebo maximálně dvojku.. :D Do konce týdne (kalendářního roku.. Oujéé) necvičím :D Nesnáším tělocvik :D To bude mít učitelka zase 3 miliony keců.. :D Ale jako nejsem si jistá, jestli je dobrý cvičit se stehama.. Zítra asi nic nečekejte.. Budu do 15:30 ve škole. Pak shánění dárků a učení, učení, učení.. :))Miluju Artieho :* Není k sežrání ?

Tumblr_medr63pzf31rlobu4o1_500_large

What I am doing, when I am at home

15. prosince 2012 v 11:38 | Mishelle*

>> reading ELLE <<


>> Christmas atmosphere <<


>> Watching GLEE <<


>> planning Christmas <<


13.12.2012 | Už nikdy více..

13. prosince 2012 v 20:41 | Mishelle*
Ráno jsem vstávala jako klasicky v 6:30. Tatínek mě odvezlza mamkou do práce a pak jsme šly na ortodoncii. Byla jsem objednaná na 9:30. To mi vytáhnou oblouk ( >> Takový ten drátek, kterým se zuby stahují). V ordinaci mi píchli 2 umrtvovací injekce. Přešla jsem chodbu a musela se převléknou do takového toho "nemocničního andělíčka". Prostě do takového toho modrého pláště, ve kterém se chodí na operační sál.

Poté mi vydesinfikovali okolí celé pusy, přikryli obličej a pak už jsem nic neviděla. Pouze slyšela a cítila. Nejdříve tam něco škrábali. Následně slyším zvuk a tlak vrtačky.. FUJ..

No celkově jsem byla na sále asi 20 minut.. Ono se to nezdá, ale bylo to nejdelších 20 mint v mém životě.. Pusu mám nateklou, bolavou a jím pouze polévku, krupici a puding. Na tváři mám listové těsto obalené utěrkou.. :D

Pozitivní je, že prý to s tím mým zubem vypadá docela dobře a taky že zítra nejdu do školy ;DD


Tumblr_me14u314ld1qb9pa3o1_500_large

6.12.2012 | :'DDD

6. prosince 2012 v 20:34 | Mishelle*
Po dlouhé době přináším deniček :D A co že to v poslední době vlastně dělám? Lítám od čerta k ďáblu po DODčkách na střední školy. Navštívila jsem jednu umělecko-průmyslovou a tři obchodní akademie. S tou jednou jsem si už jistá - tam si přihlášku dám. Je to obchodní akademie s výukou vybraných předmětů v anglickém jazyce. Do budoucna dle mého názoru velice užitečné.

- V mé "oblíbené" matematice probíráme goniometrické funkce - sinus, cosinus, tangens, cotangens. :D Vůbec nechápu jak se to cvaká na tu pitomou kalkulačku :D Ještě že mám tabulky...
- S češtinou nikdy nebyly problémy. Literaturu zvládám levou zadní, sloh mám v malíčku a mluvnici.. :DD noo.. na to mám lidi :DDD

- S chemií mám takový malý problém.. :P Učitelka mi sebrala test a dala pětku - myslela si, že jsem kamarádovi poradila.. On mě sice prosil, ale já se neotočila a ani mu nic neřekla.. A prostě si to nenechá vysvětlit a tlačí na mě, ať se nechám vyzkoušet. Ale to neznáte naše zkoušení z chemie.. Otázky ze všeho, co jsme probírali, takže šprtat celý sešit. A navíc napsat elektrolýzu vody či solanky (NaCl) je pro mě problém.. Našprtám si cokoliv.. Ale praxe je děs..

- Tělocvik od osmé třídy naprosto nesnáším :D Moc pohybu na můj vkus. Ale teď začínáme dělat házenou a já v sobě objevuji skrytý talent :DD Jo jo.. já vím.. :D Samochvála smrdí :D

- Zato miluju hudebku. :D Né kvůli tomu, že se tam zpívá.. My nezpíváme :D My máme místo hudebky sexuální výchovu.. :D Jedině tak vydržíme být celou hodinu zticha a poslouchat učitelku. :D A ty otázky, co tam padají.. :D Radši sem psát nebudu.. Ještě nebylo 22 hodin :D

 
 

Reklama__________________

Mishelle13 | © Copyright 2011-2012