Květen 2013

Three months ago..

25. května 2013 v 21:30 | Mish Elle
Moji milovaní,

zdravím vás přesně po třech měsících mé existence na blogspotu. V minulém "článku" (jestli se tomu tak dá říkát) jsem vás informovala o veliké změně. Mého přestěhování na blogspot. Poslali jste mi neuvěřitelné kvantum e-mailů, ve kterých jste požadovali mou novou adresu. Bylo toho opravdu hodně, ale nakonec se mi povedlo vám ji všem rozeslat. Strašně mě potěšilo, že máte stále zájem o můj blog. Ani jsem toho tolik nečekala.

Přechod na blogspot se ze začátku zdál těžký a také byl. Vlastně byl i nebyl. Na funkce jsem si zvykla hned. Je to velice podobné. Ovšem když nejsou čtenáři, klesá nadšení autora. Je opravdu těžké s tím bojovat, ale nakonec jsem to nějak překonala. Někdy jsem si k psaní článků musela i nutit, ale stálo to za to.

Do e-mailu mi stále chodí "místní" Top list. Opravdu mě udivuje, že sem stále chodí tolik lidí, i když sem nic nového nepřibývá. Snad to o něčem svědčí. Jsem ráda, že si čtenáři procházejí staré články. Je to skvělý pocit. Dodatečná odměna za dobře provedenou práci - v tomto případě za dobrý článek.

Jediná věc, co mi na blogspotu chybí jsou komentáře. U článků na tomto blogu bylo vždy několik komentářů. Někdy pět, někdy deset, někdy i třeba dvacet. Na blogspotu jsem ráda za dva. V přehledu dokonce vidím i "sledovanost" ( = počet zobrazení článku). Když tam vidím číslo, které je třeba větší než dvacet a komentáře jsou tam jen dva, je mi to líto. Přemýšlím, co jsem udělala špatně a tak. Dosud jsm na to nepřišla..

Proč jsem se vlastně rozhodla napsat článek sem? To je jednoduché. Chybíte mi. Vždycky když otevřu tento blog, dívám se na své články a čtu vaše komentáře, je to krásný teploučký pocit u srdce. To je jeden důvod. Ten druhý je, že jsem se po těch již zmíněných třech měsících rozhodla, že adresu mého blogspotu zveřejním.

Užijte si to, navštěvujte, čtěte články a piště krásné komentáře jako jste psali tady. Dělá mi to opravdu radost. Moc vám děkuju. Miluju vás ♥


Large


__________________

Mishelle13 | © Copyright 2011-2012