Květen 2011

Keramický kofoláček

18. května 2011 v 19:33 | Mishelle* |  Deník
Ahoj !
Konečně se mi zadařilo !! Po třech dnes doučování jsme psali testík na látku,kterou jsme brali na doučku a ze které jsem měla ty špatné známky (pro ty co nečetli minulý článek jsou to známky 5 a 4 :D ). V testu byly 2 věty. Ta první byla lehká a tu druhou jsme rozebírali na doučku,takže jsem hned věděla o co jde. A taky jsem včera dostala 2 z přírodopisu takže jsem celkem spokojená :)
Ale teď k tématu "Keramický kofoláček". Jelikož jsem v 7.ročníku máme dva volitelné předměty. Ten první máme 1x za týden ( anglická konverzace ---> pohoda) a to druhé máme 2x týdně a to je právě keremika. Dnes jsme měli zadání udělat voodo panenku podle své fantazie a potom někam udělat dírky na párátka, takže to v podstatě měl být držáček na párátka. A jelikož já jsem nechtěla mít panenku propíchanou, tak jsem jí udělala dírky na záda takovým způsobem,že je nikdo nevidí :D No a pak jsem panenku různě dozdobila ------> místo očí dva knoflíčky (dalo práci vymodelovat je tak,aby byly souměrné :D ),na levou stranu srdíčko ( moc se povedlo.Vypadá tam opravdu krásně), dále jsem panence kolem krku omotala "šálu" a pak jsem jí udělala sluchátka xD Ale když jsme na konci hodiny hodnotili,byl můj "panenko-kofoláček" zvolen za nejkrásnější výrobek ♥ Své výrobky prý nebdeme glazovat což mě celkem mrzí ale i tak je můj kofoláček povedený.
A samozřejmě jsem ho nezapomněla vyfotit! Fotku mám v mobilu ale momentálně jsem u ta'tky a nemám tady kabel takže dneska tady nebude foto.Nebude tady ani zítra --> mám trénink,nebude tady ani v pátek ---> jedu k tátovi a o víkendu jsem u taťky na baráku ---> odstřiřžena od internetvé sítě.

A taky vám už dlouho slibuju fotky mých výrobků z FIMA. Mám je nafocené. Ale musím je ještě přetáhnout do PC a upravit. Zkusím to stihnout příští týden.

Tak ahoj Mishelle*

Ach jo :(

17. května 2011 v 17:25 | Mishelle* |  Deník
Ach jo...divím se že mně to ještě překvapuje....jako každoročně ---> celý rok mám dobré známky (jedničky a dvojky) a přijde konec roku (nebo pololetí) a já si pokazím známky. Z češtiny už jsme psali dva malé testíky na grafy --->4- a 5 :D Psali jdme z matiky -----> 4. Dneska jsme psali tet z přírodky ---> celkem úspěch ----> 2 :) Ráno jsem byla na "doučku" ---> pro nechápavé doučování. Skoro jsme tam usnula ! Doučko je od 700 a já musím místo 700 vstávat v 600 !! Takže jsem fakt ospalá protože už jsem tam byla druhý den.

Ale teď k blogu :D

poslední dobou nemám ani moc náladu na blogování. Nemám vůbec náladu nic přidávat. Mám toho spoustu naplánovaného ale nějak se mi do toho nechce :(

Jo a ještě k SuperStar ---> Jedna dívenka se mně na ICQ ( nahoře v menu --->381-159-687) ptala jaký je můj názor na současnou čtveřici soutěžících. Najdete je pod cč. ;)


Jaké články zde chcete?

15. května 2011 v 20:38 | Mishelle*
Inspirace mám sice plný pytel,ale i tak bych chtěla,aby se vám na mém blogu líbilo a četli jsem mé články.
A proto se vás chci zeptat,jaké články by jste tady chtěli. Kdyby vás cokoli napadlo,napište mi
to dolů do komentářů a já se pokusím vám vyhovět. ;))

Tumblr_lyi97ktq6g1ql4m1bo1_400_large

Moje nehty --> inspirováno zRzQoU

13. května 2011 v 21:45 | Mishelle*

Chceš-li obrázek zvětšit,klikni pravým tlačítkem a dej zobrazit obrázek.

Už dlouho jsme pokukovala po nehtech, které dělá zRzQa. Moc se mi líbí hlavně tento styl. Zkoušela jsem to už mnohokrát,ale povedlo se až dnes ---> pátek 13. Přinesl mi štěstí i smůlu. Ale o tom jindy :D Takže tyhle nehty se mi povedly udělat až dneska. Myslela jsem si, že budou hezčí ale já jsem takovej ANTItalent :D Pak jsem si k tomu ještě na malíčky nalepila malinké bíle kytičky, které jsem stihla při hokeji oloupat :D Děkuju moc zRzCe za ispirace. Video s návodem a oskaz na článek ---> pod cč.

Seznam affs

13. května 2011 v 21:33 | Mishelle*


Kakao♥

13. května 2011 v 20:57 | Mishelle*
Dnešní..Když jsem koukala na hokej :( prohráli jsme :(Kontrola Affs

13. května 2011 v 20:37 | Mishelle*
1. Tajná kontrola affs... Nikomu o ní neříkám.. Chci si ověřit, že na můj blog chodíte a dodržujete pravidla :))
Jestli chceš být i nadále mým aff, tak napiš do komentářů:

•Přezdívku
•Blog

Kontrola trvá do 12.3. !! Pak komentáře uzavírám !!

Návštěvnost (2.5.-8.5.2011)

13. května 2011 v 20:29 | Mishelle*

Pondeli: 6
Utery: 17
Streda: 6
Ctvrtek: 7
Patek: 6
Sobota: 6
Nedele: 27

Celkem: 75

Elena - Disco Romancing

11. května 2011 v 10:56 | Mishelle*
Další z mých zavislostí...Mám ji dokonce v mobilu a zrovna ji posluchám :D Jsme
ve škole na kompech a já mám pod mikinou sluchátka napojený k mobilu :DD


Moje laky na nehty

10. května 2011 v 20:06 | Mishelle*

No...takže tohle jsou moji miláčci :D Ve skutečnosti jsou barvy miláčků o moc hezčí ale kvalita foťáku...
Miláčci jsou očíslovaní a v cč. najdete kde jsem miláčky koupila a přibližnou cenu ;)


__________________

Mishelle13 | © Copyright 2011-2012